This site uses cookies to improve your user experience. By using this site you agree to these cookies being set.

Obsługa w zakresie Social Media

W naszej ofercie posiadamy również możliwość promowania marki poprzez media społecznościowe. Każdy projekt zostaje opracowany indywidualnie, zgodnie z narzędzami i scenariuszami dostosowanymi do Państwa potrzeb oraz wymagań. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone metody, dzięki czemu możemy zagwarantować skuteczność działań marketingowych w tym zakresie. Działania przez Nas prowadzone obejmują:

  • budowanie stron oraz profili;
  • tworzenie strategii komunikacyjnej;
  • analizę statystyczną użyteczności oraz popularności Państwa marki w mediach społecznościowych;
  • tworzenie aplikacji oraz organizowanie konkursów;
  • promocję stron w Facebook Ads.


Od dawna bowiem wiadomo, że najskuteczniejszą formą reklamy jest taka przekazywana z ust do ust. Większym zaufaniem dażymy firmy sprawdzone i polecone przez znajomych czy rodzinę. Ważne są również opinie innych użytkowników dostępne na forach internetowych. Zjawisko to określamy "marketingiem szpetanym", właśnie ze względu na bezpośredniość otrzymywanych informacji. Polega ono na budowaniu zainteresowania wokół danego tematu oraz skłanianie do dyskusji o nim. Dzięki obecności nowego rodzaju mediów w postaci portali społecznościowych, możliwości promowania marki nie ograniczają się wyłącznie do najbliższego grona ludzi wokół Nas. Media gwarantują nam również szansę bezpośredniego dotarcia do grupy docelowej, liderów opinii czy trendsetterów. Osoby, do których kierujemy Nasze działania nie pozostają anonimowe, gdyż wiemy co lubią, gdzie spędzają wolny czas przez co mamy łatwość zbadania ich gustów. Celem kampanii w portalach społecznościowych jest dotarcie do konkretnego Klienta i zaangażowanie w kontakt z marką, aby finalnie stał się ambasadorem produktu. Wówczas istnieje duże prawdopodobnieństwo, że jego opinia rozniesie się po świecie, zapewniając kolejnych Klientów i symaptyków. Ten stary jak świat model marketingowy powraca obecnie w wielkim stylu na portalach typu Facebook czy Twitter.

Do najbardziej popularnych portali, które umożliwiają dotarcie do szerokiego grona odbiorców zaliczamy m.in.:

  • Facebook,
  • Youtube,
  • Twitter ,
  • Instagram.

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.